Witamy na stronach firmy KBH AKORD METALE KOLOROWE SP. Z O.O.

Firma powstała w 2002 roku w Krakowie i zajmuje się prowadzeniem sprzedaży detalicznej oraz półhurtowej metali nieżelaznych oraz stali, jak i gotowych wyrobów wykonanych z metali nieżelaznych. Świadczymy  usługi związane z obróbką metali nieżelaznych takie jak cięcie blach oraz cięcie profili na wymiar.

Wraz z pojawiającym się zainteresowaniem na rynku wyrobami z metali nieżelaznych dbamy o ciągły rozwój oraz rozszerzamy oferowany asortyment utrzymując przy tym korzystne ceny oraz profesjonalny system obsługi Klienta.

Dla naszych stałych Klientów oferujemy specjalne rabaty cenowe oraz wydłużone terminy płatności.

Posiadamy własny transport, dzięki któremu w krótkim okresie czasu jesteśmy w stanie dostarczyć do naszych Klientów zamówiony asortyment. W organizacji transportu współpracujemy także z profesjonalnymi przewoźnikami oraz firmami spedycyjnymi.

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami metali nieżelaznych jesteśmy w stanie zaspokoić państwa potrzeby nawet w bardzo nietypowych zamówieniach.

Nasz towar możecie państwo kupić składając zamówienia drogą telefoniczną, e-mailową oraz bezpośrednio w sklepie internetowym, do którego serdecznie zapraszamy.

Nasi pracownicy odpowiedzą na państwa pytania dotyczące zastosowania oferowanych przez nas metali nieżelaznych oraz pomogą dobrać odpowiedni asortyment do państwa potrzeb.

Zapraszamy do współpracy.

KONTAKT

Kraków
(12) 411 37 86
Tarnów
(14) 627 87 05
Łódź
(42) 237 12 74